Kurumsal

 Her zaman yanınızda
 
Bazen çok önemli bir sınavda elinizde, bazen de çalışma masanızın üstünde… Bazen okulda yaptığınız ilk resmi boyarken, bazen de çok önemli bir anlaşmayı imzalarken…
 
Bazen silmek istediğiniz bir notunuzun üstünde, bazen de çocuğunuzun okul çantasının içinde… Ama her zaman mutlaka yanınızdadır Mikro kırtasiye ürünleri.
 
Sürekli kullandığımız ofis ve kırtasiye malzemelerinde, marka olabilmek için önce kaliteli olmanız gerekir. Sonra müşteriye doğru ürünleri, zamanında sunmanız gerekir. Ardından sunduğunuz ürünlerde devamlı olmanız gerekir.
 
İşte Şahin Kırtasiye, 26 yılı aşkın süredir bu prensiplerle büyüyor. Çıktığımız bu yolda, her zaman daha iyi olmayı hedefledik. Sürekli geleceği düşündük, yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştirdik.
 
İthalat, ihracat ve üretim merkezli faaliyetlerini yürüten Şahin Kırtasiye, kaliteli ürün anlayışı, farklı beklentilere çözüm sunabilme yeteneği ve uygun fiyat politikası ile büyük beğeni kazanmaktadır.
 
Kırtasiye ve ofis ürünlerinde, dünyanın önde gelen markalarından, AIHAO, LANTU, TİKO gibi markaların distribütörlüğünün yanında MİKRO ürünlerinin de üretimini ve satışını yapmaktadır.


 
Her zaman daha ileri
 
İthal etmekle yetinmeyip, üreten Türkiye ilkesine uyarak MİKRO markalı ürünlerimizi ülkemizde üreterek dünyanın dört bir yanına ulaştırdık.
Gelişen pazarda, yenilikçi hizmet anlayışımızı Ar-Ge çalışmaları ile sürdürdük. Müşterilerimizin güvenine layık olmak için her zaman daha iyiyi sunmaya çalıştık.
 
Edirne’den Kars’a kadar, her noktaya Şahin Kırtasiye imzamızı attık.
 
Takip eden değil, takip edilen olmak istedik.
 
Şahin Kırtasiye olarak hedefimiz; müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektörün öncü ve lider şirketi olmaktır.